אודות

אורלי מור

אורלי מור

מעצבת ומלבישה בתים

אורלי מור, מעצבת ומלבישת בתים, או מה שנקרא הום סטיילינג, אימא לשלושה ואשת איש , גרה במושב בשרון. אני נאמנה לעצמי ולדרך החשיבה שלי, כך אני נותנת דרור ליצירתיות שבי ודרך העיצוב שלי וכך אני מביאה אליכם את אהבותיי ותשוקותיי לאסטתיקה וליופי שבעיצוב.

בוגרת מגמת עיצוב תקשורת חזותית באסכולה, שם לימדו אותי לצאת מהקופסא, לשבור מוסכמות ויזואליים, וקיבלתי ארגז כלים משופע ביצירתיות ואהבה לעולם העיצוב וה life style, לאחר עשור וחצי שיניתי כיוון והלכתי ללמוד הום סטיילינג בשנקר, זה כבר השלים את התמונה עבורי.

אני מאמינה בעיצוב שבא ממקום של יצירה משותפת, ותשומת לב לפרטים הקטנים, בית שהוא שילוב בין צבעים וטקסטורות, שילובים בין ישן לחדש, היוצרים עיצוב חד פעמי וייחודי, בית שכשנכנסים אליו נותן הרגשה של חמימות ואהבה, סדר ופונקציונאליות ובעיקר מה שעושה לכם להרגיש נעים ונוח בבית.

אפשר ליצור בית נעים ויפה בכל תקציב ובכל גודל. אני מזמינה אתכם לחוויה משותפת, מלאה בהנאה בתהליך עיצוב הבית שלכם.

  • LESS IS MORE

    לפעמים כל מה שצריך זה פגישה אחת ועין מקצועית מכוונת, ויכולת ראייה מדויקת לכם כדי שיחד ניצור הרגשה של בית יפה, נעים ואסטטי. בפגישת הייעוץ נבחר יחד את פלטת הצבעים והחומרים שיהוו את השפה והסגנון בבית.

  • MORE STYLING - 1,2,3

    מסלול זה הוא בעצם תהליך ממוקד, בתכנית העיצוב וקבלת ההחלטות מתחילתו ועד סיומו של הפרויקט מבלי לבזבז זמן וימי עבודה. 1.פגישת היכרות בביתכם, נבחר יחד את פלטת הצבעים והחומרים ....

  • STYLING

    עיצוב והעמדה של מוצרים סטיילינג לצילומי אופנה צילומי תדמית סטיילינג לצילומי אדריכלות עיצוב חנויות ומשרדים

STYLING

התקשרו עכשיו :)